ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ "ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΑ ΕΝ ΧΡΙΣΤΩ"

Δευτέρα, 3 Ιουνίου 2019

Συλλέγουμε μάλλινες-χοντρές (χειμερινές) μαύρες κάλτσες για Μοναχούς/ες!

Ιερές Αγρυπνίες για την εβδομάδα 03.06-09.06.2019 εντός Αττικής

Αποτέλεσμα εικόνας για εκκλησιες βραδυ



Δευτέρα 03.06.2019
22:00 Ι.Μ. Αγίου Νεκταρίου Γλυφάδας

Τρίτη 04.06.2019
19:00 Ι.Ν. Ζωοδόχου Πηγής Καλογραίζης
19:30 Ι.Ν. Εσταυρωμένου Κολοκυνθούς
20:00 Ι.Ν. Αγίων Αθανασίου και Ευγενίας Περιστερίου
20:00 Ι.Μ. Αγίου Παντελεήμονος Κοκκιναρά
20:00 Ι.Μ. Κοιμήσεως Θεοτόκου Σκαραμαγκά
20:00 Ι.Ν. Παναγίας Γοργοεπηκόου Ζεφυρίου
20:30 Ι.Ν. Αγίου Ανδρέου Γηροκομείου Αθηνών
20:30 Ι.Ν. Αγίου Ελευθερίου Πατησίων
20:30 Ι.Ν. Αγίας Αικατερίνης Ιλίου
20:30 Ι.Ν. Αγίας Φιλοθέης Δήμου Φιλοθέης
20:30 Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Κορωπίου
20:30 Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Σπάτων
20:30 Ι.Ν. Προφήτου Ηλιού Δήμου Αγίας Παρασκευής
21:00 Ι.Ν. Αγίων Αποστόλων Ελευσίνας
21:00 Ι.Ν. Αγίων Κωνσταντίνου και Ελένης Αιγάλεω
21:00 Ι.Ν. Αγίων Παύλου και Δημητρίου Γλυφάδας
21:00 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Πειραιώς
21:00 Ι.Ν. Αγίου Νεκταρίου Κάτω Κηφισιάς
21:00 Ι.Ν. Αγίου Χαραλάμπους Πεδίον του Άρεως
21:00 Ι.Ν. Αγίας Τριάδος Πειραιώς
21:00 Ι.Ν. Αγίας Τριάδος Πετρουπόλεως
21:00 Ι.Ν. Αγίων Μυροφόρων Πανοράματος Παλλήνης
21:00 Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Ανθούσας
21:00 Ι.Ν. Παναγίας Βλαχερνών Κερατσινίου
21:00 Ι.Ν. Παναγίας Φανερωμένης Χολαργού
21:00 Ι.Ν. Παντοβασιλίσσης Ραφήνας
21:00 Ι.Ν. Τιμίου Σταυρού Αιγάλεω
22:00 Ι.Ν. Εισοδίων Θεοτόκου Γουδή

Τετάρτη 05.06.2019
20:00 Ι.Μ. Αγίου Νεκταρίου Γλυφάδας
20:00 Ι.Μ. Αγίου Παντελεήμονος Κοκκιναρά
20:30 Ι.Ν. Αγίου Βασιλείου Πειραιώς
20:30 Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Αγίου Στεφάνου
20:30 Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Παλατιανής Ιλίου
21:00 Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Σπάτων
22:00 Ι.Ν. Αναλήψεως Δραπετσώνας

Πέμπτη 06.06.2019
20:00 Ι.Μ. Αγίου Παντελεήμονος Κοκκιναρά
21:00 Ι.Ν. Αγίου Γεωργίου Νίκαιας
21:00 Ι.Ν. Αγίας Τριάδος Αιγάλεω

Παρασκευή 07.06.2019
20:00 Ι.Ν. Αγίας Μαρίνης Αρτέμιδος
20:00 Ι.Μ. Αγίου Παντελεήμονος Κοκκιναρά
21:00 Ι.Μ. Παντοκράτορος Νταού Πεντέλης
22:00 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Λουμπαρδιάρη

Σάββατο 08.06.2019
20:00 Ι.Μ. Αγίου Παντελεήμονος Κοκκιναρά
20:00 Ι.Π. Αναστάσεως Χριστού Σπάτων
21:30 Ι.Ν. Ευαγγελίστριας Πειραιώς
22:00 Ι.Ν. Αγίας Βαρβάρας Ιλίου

Κυριακή 09.06.2019