ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΕΣ ΕΚΠΟΜΠΕΣ "ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΑ ΕΝ ΧΡΙΣΤΩ"

Κυριακή, 22 Οκτωβρίου 2017

Φωτογραφικό υλικό από την Προσκυνηματική εκδρομή του Συλλόγου μας στην Αίγινα, το Σάββατο, 21/10/2017.

Αναρτώ μερικές  φωτογραφίες από την τελευταία Προσκυνηματική εκδρομή του Συλλόγου μας "Ο Όσιος Δαβίδ ο εν Ευβοία", το Σάββατο 21 Οκτωβρίου 2017, στον Άγιο Νεκτάριο στην Αίγινα, στην Αγία Αικατερίνη και στην Ιερά Μονή του Αγίου Μηνά. Σύνολο προσκυνητών 57. Περάσαμε υπέροχα, ευχαριστούμε πολύ!



Ιερές Αγρυπνίες για την εβδομάδα 22.10-28.10.2017 εντός Αττικής

Φωτογραφία του χρήστη Ελληνικές Εκκλησίες.

Κυριακή 22.10.2017
20:00 Ι.Ν. Αγίων Αναργύρων Πλάκας, Μετόχι Παναγίου Τάφου
20:00 Ι.Ν. Ζωοδόχου Πηγής Κάτω Πατησίων
20:30 Ι.Ν. Αγίου Χριστοφόρου Χαϊδαρίου
20:30 Ι.Ν. Αγίας Γλυκερίας Γαλατσίου
21:00 Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Σπάτων
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Δήμου Αγίου Δημητρίου
21:30 Ι.Ν. Αγίας Τριάδος Γλυφάδας
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Πειραιώς

Δευτέρα 23.10.2017
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Πειραιώς
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Δήμου Αγίου Δημητρίου
22:00 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Δήμου Αγίου Δημητρίου
22:00 Ι.Μ. Αγίου Νεκταρίου Γλυφάδας

Τρίτη 24.10.2017
19:45 Ι.Ν. Αγίων Αθανασίου και Ευγενίας Περιστερίου
20:30 Ι.Μ. Αγίου Παντελεήμονος Κοκκιναρά
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Πειραιώς
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Δήμου Αγίου Δημητρίου

Τετάρτη 25.10.2017
19:30 Ι.Ν. Παμμεγίστων Ταξιαρχών Χολαργού
20:00 Ι.Ν. Αγίας Μαρίνης Ηλιουπόλεως
20:00 Ι.Μ. Αγίου Νεκταρίου Γλυφάδας
20:00 Σιμωνοπετρίτικο Μετόχι Αναλήψεως Βύρωνα
20:00 Ι.Ν. Ευαγγελισμού της Θεοτόκου και Αγίας Φωτεινής Υμηττού
20:00 Ι.Μ. Ταξιαρχών - Αστερίου Υμηττού
20:00 Ι.Μ. Ζωοδόχου Πηγής Βύρωνος
20:30 Ι.Μ. Αγίου Παντελεήμονος Κοκκιναρά
20:30 Ι.Ν. Αγίου Ελευθερίου Κάτω Πατησίων
21:00 Ι.Ν. Αγίας Άννης Κηφισιάς
21:00 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Αμπελοκήπων
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Πειραιώς
22:00 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Δήμου Αγίου Δημητρίου

Πέμπτη 26.10.2017
20:30 Ι.Μ. Αγίου Παντελεήμονος Κοκκιναρά 
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Πειραιώς

Παρασκευή 27.10.2017
20:00 Ι.Ν. Υπαπαντής Κυρίου Περιστερίου
20:00 Ι.Ν. Κοιμήσεως της Θεοτόκου Χρυσοκαστριωτίσσης Πλάκας
20:00 Ι.Ν. Υπαπαντής Κυρίου Ταμπουρίων Πειραιά
20:00 Ι.Ν. Κοιμήσεως της Θεοτόκου Αγίου Στεφάνου
20:30 Ι.Π. αρχοντικού Μπενιζέλων (Αγίας Φιλοθέης)
20:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Νέας Ελβετίας Βύρωνος
20:30 Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου (Παναγίτσα) Παιανίας
20:30 Ι.Ν. Κοιμήσεως Θεοτόκου Αγίου Στεφάνου
20:30 Ι.Μ. Αγίου Παντελεήμονος Κοκκιναρά
21:00 Ι.Ν. Αγίου Νικολάου Ραγκαβά
21:00 Ι.Ν. Αγίου Παντελεήμονος Γλυφάδας
21:00 Ι.Μ. Ασωμάτων Πετράκη
21:00 Ι.Μ. Παντοκράτορος Νταού Πεντέλης
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Πειραιώς
21:30 Ι.Μ. Αγίου Νεκταρίου Γλυφάδας
21:30 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Δήμου Αγίου Δημητρίου
21:30 Ι.Ν. Ευαγγελίστριας Πειραιώς
22:00 Ι.Ν. Αγίου Δημητρίου Λουμπαρδιάρη

Σάββατο 28.10.2017
20:30 Ι.Π. Αναστάσεως Χριστού Σπάτων
21:30 Ι.Ν. Ευαγγελίστριας Πειραιώς
22:00 Ι.Ν. Αγίας Βαρβάρας Ιλίου